Puhu Bilişim - Puhu Software

Service

Web Tasarım

Web siteniz için en doğru hedefi belirleyerek, en doğru teknoloji ve altyapı ile üretimini gerçekleştiriyoruz. interaktif olduğu kadar bilgiye de kolay ulaşılabilen, arama motorları ile uyumlu, yeni teknolojiler ile donatılmış bir web sitesine sahip oluyorsunuz.

İnternet günümüzde hiç olmadığı kadar etkilidir. Özellikle ticari ve bireysel faaliyetlerin çoğunluğu, internet üzerinden yürütülüyor. Yapılan bir araştırmaya göre, dünya genelinde ticaretin %80’i internetten yapılıyor. En önemlisi de insanlar, bilgiye hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde erişebiliyorlar. İşte tüm bu unsurlar, internet sayesinde gerçekleşir. İnterneti oluşturan yapıtaşları ise web siteleridir. Web siteleri, içlerinde barındırdıkları içerikler ve bilgilerle, iletişimi ve etkileşimi mümkün kılmaktadır.Etkili bir Web tasarımı ise internet üzerinde insanların etkileşim halinde olmasını ve insanların ihtiyacı olan bilgileri almasını sağlar.Yeni bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız zorlu bir sürece hazırlıklı olmalısınız. Birçok kişinin kolay olarak tanımladığı bu süreç planlaması doğru olarak gerçekleştirdiği zaman başarılı bir şekilde sonuçlanır. Tecrübeli bir ekip ile yeni web siteniz için iyi bir planlama yapıyoruz. Projenin her adımında, yıllardır geliştirdiğimiz farklı uygulamalar ile hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz.

Web sitesinde bulunan içeriklerin ve bileşenlerin kullanıcıların rahatlıkla ulaşabileceği noktalara konumlandırmak sitenizin ziyaretçi sayısını oldukça arttıracaktır. Site içerisinde yardımcı araç ve arama motorlarından da yararlanarak ziyaretçilerinizin bulmak istedikleri veriye en hızlı yoldan ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Sitenizde yer verdiğiniz çeşitli araçların arasında boşluklar kullanmak da sitenizin kolay erişime sahip olmasını sağlayarak ziyaretçileri memnun kılar.

Proje Yönetim Süreci;

  • Markanızın doğru algılanması
  • Ürün ve hizmetleriniz kolay ulaşılması
  • Hedef kitleye iletişim
  • Duyarlı Tasarımlar